Informace představenstva: únor 2013

Informace představenstva: únor 2013

Vážení nájemníci,

Poprvé v tomto roce vám přinášíme několik informací z nedávného jednání představenstva družstva.

  1. Výměna bytových rozvaděčů: Nájemníky, kteří potřebují výměnu bytových rozvaděčů (pojistek) a nebyly jim vyměněny při rekonstrukci elektrických rozvodů společných prostor domu, vyzýváme, aby si výměnu neobjednávali individuálně. Na členské schůzi předloží představenstvo členům družstva návrh na hromadnou výměnu všech zastaralých rozvaděčů v bytech, pro kterou by eventuelně mohlo být možné získat lepší cenu, než pro výměnu v jednotlivých bytech samostatně.
  2. Velkoobjemový kontejner: v tomto pololetí bude přistaven pouze jeden den na čtyři hodiny, a to v úterý 5.3. od 16 do 20 hod. na křižovatce ulic Brunclíkova a Nad Alejí. Vyzýváme nájemníky, aby této příležitosti využili. Do kontejneru lze odkládat starý nábytek, koberce a linolea, zrcadla, umyvadla, vany a WC mísy, staré sportovní náčiní, autosklo a kovové předměty. Podrobnější informace najdete na úřední desce úřadu městské části.
  3. Revize oken: protože od výměny oken v domě uplynula už delší doba, počítá představenstvo s nutností jejich seřízení a kontroly těsnění. Výhledově by se tato revize měla uskutečnit v jarních měsících. Přesný termín vám včas oznámíme.