Informace od představenstva říjen 2014

Vážení nájemníci,
Z říjnového jednání představenstva a kotrolní komise Vám přinášime několik důležitých informací.

  • Hydroizolace základů domu má být po jednání s firmou Stavitelství Kladno dokončena do konce října. Představenstvo spolu s kontrolní komisí provedlo kontrolu stavby v doprovodu zástupce firmy. Prosíme tímto majitele sklepů ve vchodu č. 11, aby zkontrolovali sklepy u štítové zdi (směrem do ulice Nad Alejí), jestli do nich nezatéká. V případě, že zjistíte pronikání vody do svých sklepů (vlhnoucí zeď, podlaha, stojící nebo kapající voda), informujte prosím pana Loma.
  • Instalace turbowentů, tj. systému na odvětrávání šachet u WC a koupelen, by byla možná už do konce tohoto roku. Představenstvo získalo nabídku firmy, která instalace provádí a jejíž ceny byly vyhodnoceny jako výhodné. Protože se však jedná o větší investici, o níž nehlasovala členská schůze, budete v nejbližší době vyzváni ke korespondenčnímu hlasování. Hlasovací lístek dostane každý nájemník do své schránky na dopisy. Více o turbowentech zde
  • Úklid kočárkáren není ještě zcela dokončen. Prosíme tedy o vyklizení všeho, co do kočárkáren nepatří. Řada nájemníků v nich má odložená také starší jízdní kola, která už nikdo zjevně nepoužívá. Pro majitele takových kol, kterým je líto svůj bicykl jen odhodit do kontejneru, nabízíme alternativu: darujte své kolo africkým dětem, které se díky němu dostanou do školy! Projekt Kola pro Afriku sbírá nepoužíváná, ale funkční jízdní kola a dopravuje je do africké Gambie. Máte-li zájem se do této iniciativy zapojit, darovat své nepoužívané kolo a tím uvolnit prostor v kočárkárnách, obratťe se na paní Kinclovou (vchod č. 9).

Vaše představenstvo
www.bdbrunclikova.cz